Kutlusan Logo
KUTLUSAN
Ana Sayfa > Kurumsal > Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz - Vizyonumuz


            AMAÇ

Kutlusan Kafes Ekipman ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak amacımız müşteri odaklı bir yaklaşım ile ihtiyaca yönelik, kaliteli, çevreyi ve insan değerlerini düşünen ve saygı duyan, enerji tüketimi düşük, besin (protein) değerleri yüksek kanatlı kafes hayvanları ürünlerinin üretilmesini sağlayacak yaşam alanlarının tasarlanması ve yapılandırılmasını sağlamaktır.  Kutlusan Kafes Ekipman ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak amacımız müşteri odaklı bir yaklaşım ile ihtiyaca yönelik, kaliteli, çevreyi ve insan değerlerini düşünen ve saygı duyan, enerji tüketimi düşük, besin (protein) değerleri yüksek kanatlı kafes hayvanları ürünlerinin üretilmesini sağlayacak yaşam alanlarının tasarlanması ve yapılandırılmasını sağlamaktır.      

           KAPSAM

 Kutlusan Kafes Ekipmanları ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak modern kümes hayvanları yetiştiriciliği için otomatik ve yarı otomatik kafes ve kafes ekipmanlarının tasarımı, üretimi, pazarlanması, satışı ve satış sonrası hizmetleri.

               MİSYON

Kutlusan Kafes Ekipmanları ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin sahip olduğu kanatlı kafes sektör tecrübesi ve müşteri odaklı bakış açısı ile yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, kaliteli ve kalıcı çözümler üretir. Kutlusan Kafes Ekipmanları ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin sahip olduğu kanatlı kafes sektör tecrübesi ve müşteri odaklı bakış açısı ile yurtiçi ve yurt dışındaki yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, kaliteli ve kalıcı çözümler üretir.

            VİZYON 

Gelecek nesillerimizin refah seviyesinin arttırılması ve sağlıklı, güvenli, yaşanabilir bir çevre oluşturulması için kanatlı kafes hayvanları yaşam alanlarını ve teknolojisini Türkiye’de ve dünyanın her yerinde geliştirip yaygınlaştırarak ülke ekonomisine olan katkımızı kalitemizden, güvenirliliğimizden, kültürümüze olan bağlılığımızdan ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden sürdürmektedir.Gelecek nesillerimizin refah seviyesinin arttırılması ve sağlıklı, güvenli, yaşanabilir bir çevre oluşturulması için kanatlı kafes hayvanları yaşam alanlarını ve teknolojisini Türkiye’de ve dünyanın her yerinde geliştirip yaygınlaştırarak ülke ekonomisine olan katkımızı kalitemizden, güvenirliliğimizden, kültürümüze olan bağlılığımızdan ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden sürdürmektedir.

     

     DEĞERLER

         ·         İletişim & Güven,

     Paydaşlarımızın ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayacağız, planlarımızı ve hedeflerimizi anladıklarından emin olmak için interaktif iletişim kuracağız. 

Karşılıklı olarak anlaşmalarımızı, ilişki düzeyimizi, farkındalıklarımızı ve kültürel farklılığı sınırların ötesine geçen bir iletişim ile güveni

yüksek seviyeye çıkarmak için çalışacağız.

         ·         Yenilikçi olmak,

Değişen ve gelişen ekonomik, sosyal ve çevre şartlarına göre tüm süreç içerisinde yenilenen teknolojiler ile sürdürülebilir bir yaşamı hedeflemekteyiz.

         ·         Kültürel uyum,

Küresel ve yerel faaliyette bulunduğumuz her kıtada milli, kültürel, kurumsal değerlerimizi koruyarak, iç ve dış paydaşlarımızın kendilerine özgü kültürel değerlerine saygı ve uyum içinde olacağımız bir "Kültürel Ahenk” oluşturmayı amaçlamaktayız.

         ·         Azim,

Zorlu ve yeni görevlerin üstesinden güven ve cesaretle geleceğiz.

İşimize coşku ve tutku ile yaklaşacağız. Başarmak için kararlı olacağız.

 

          EYLEM PRENSİPLERİ

        ·         Tüketicileri göz önünde tutmak,

        ·         Küresel çalışan olmak,

        ·         Liderlik ve verimli çalışma tarzı,

        ·         Değişime istekli olma,

        ·         Çeviklik

Her hakkı KUTLUSAN'a aittir. © 2001-2019