Kutlusan Logo
KUTLUSAN
Ana Sayfa > Kurumsal > Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

  KALİTE POLİTİKASI

1)   Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 standardının gerekliliklerini yerine getirerek, müşteri memnuniyeti ve kalitenin sürekliliğini sağlayacaktır.

2)      Üretmiş olduğumuz ürün ve hizmetlerde, ürünlerimizin kalitesi ile öne çıkarak, küresel ve yerel kalite standartlarına uygunluk benimsenmiştir. Müşterilerimize daha yenilikçi ve verimli ürünler sunabilmek için, yeni teknolojiler ve sistemler geliştirerek sürekli iyileşmeyi prensip edineceğiz.

3)      Çalışanlarımıza, müşterilerimizin beklentilerini aşacak ürünler ve hizmetler sunabilmeleri için yenilikçi yaklaşımlar ile teknik, davranışsal yetkinliklerini arttıracak eğitimler verilmeye devam edilecektir.

4)       Kalite politikamız, tabi bulunduğunuz küresel ve yerel kanunlara, yönetmeliklere, standartlara, müşteri şartlarına, değişen küresel ve yerel şartlara göre her yıl periyodik olarak toplantılarda gözden geçirilmekte ve gerçekçi yaklaşımlar ile güncellenmektedir.

5)      Kalite politikamız, kurumumuzun anlaşılması ve değer katması açısından paydaşlarımızla paylaşılmaktadır. Kalite politikamızın güncel haline www.kutlusan.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

        Başarı, tüm paydaşlarımıza aittir.

Her hakkı KUTLUSAN'a aittir. © 2001-2019