Kutlusan Logo
KUTLUSAN
Ana Sayfa > Kurumsal > Çevre Politikası

Çevre Politikası

1)    Firmamız "Değer Yönetimi” ve "Ürün Yaşam Döngüsü” yaklaşımlarını benimsemiş olup,  hammadde temininden, satış sonrası hizmetler aşamasına kadar oluşabilecek kirliliği kaynağında önleyecektir.

2)   Temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için, kuruluşumuzda tehlike ve olası risklerin tespitinin sağlanması, bu tehlike ve risklere karşı alınacak iyileştirme faaliyetleri ve her türlü çevre kazalarının, önlenmesi adına gerekli kaynaklar sağlanacak ve çalışmalar yürütülecektir. Müşterilerimize ve tedarikçilerimize temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için destek verilecektir.

3)   Tasarlanan ve oluşturulan kanatlı kafes hayvanları yaşam alanlarında, ürünlerimizin çevreye duyarlılığı ile öne çıkarak, küresel ve yerel çevre standartlarına uygunluk benimsenmiştir. Müşterilerimize daha çevreci ürünler sunabilmek için, yeni teknolojiler ve sistemler geliştirerek sürekli iyileşme prensibi benimsenecektir.

4)      Çalışanlarımızın bilgi, yetenek ve kişisel gelişimlerini daha fazla ilerletebilecekleri ortamlar oluşturarak, çevreye duyarlı bir ekip ile çevresel verimliliğimiz daha da arttırılacaktır.                              

5)      Çevre kirliliğine sebep olabilecek süreçler yetkin personel ile kaynağında önlenecektir. Paydaşlarımızında çevreye karşı daha duyarlı olmaları konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

6)     Çevre politikamız, tabi bulunduğumuz küresel ve yerel kanunlara, yönetmeliklere, standartlara, müşteri şartlarına, değişen küresel ve yerel şartlara göre her yıl periyodik olarak toplantılarda gözden geçirilmekte ve güncellenmektedir.

7)      Çevre politikamız, kurumumuzun anlaşılması ve değer katması açısından paydaşlarımızla paylaşılmaktadır. Çevre politikamızın güncel haline www.kutlusan.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

        Başarı, tüm paydaşlarımıza aittir. 

 


Her hakkı KUTLUSAN'a aittir. © 2001-2019